Šicí stroje v akci

Šicí stroj Lucznik 510 Anna je víceúčelový mechanický šicí stroj pro domácí šití.

Šicí stroj Lucznik 510 Anna

Hledáte levný, ale kvalitní šicí stroj? Šicí stroj Lucznik 510 Anna je nyní nabízen ve velmi výhodné akci za bezkonkurenční cenu! Anna nabízí 15 nejpoužívanějších šicích programů a obšívá knoflíkovou dírku ve 4 krocích. Hlavní výhodou stroje je použití kovových dílů v šicím mechanismu spolu s kovovou kostrou. Na stroji lze všívat zipy, přišívat knoflíky, má volné rameno a kyvný vertikálně uložený chapač.


Šicí stroj Lucznik 910 KarinaŠicí stroj Lucznik 910 Karina

Šicí stroj Lucznik 910 Karina je moderní šicí stroj do každé domácnosti. Šicí stroje Lucznik 910 Karina jsou šicí stroje vybavené 22 programy, kyvným CB chapačem, 4-krokovou poloautomatickou knoflíkovou dírkou, overlockovými stehy, volným ramenem, plynulou regulací délky stehu, zpětným šitím, možností šití dvojjehlou a řadou dalších užitečných funkcí.  V šicím mechanismu jsou použity kovové součástky, stroj má kovovou kostru a proto je možné na šicím stroji Lucznik 910 Karina šít riflovinu.


Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je domácí šicí stroj s bohatým příslušenstvím v ceně.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II + DÁREK

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II – nyní je tento šicí stroj prodáván v cenové akci!!! Šicí stroj Lucznik Amelia má 36 šicích programů – 33 stehů. Šicí stroj umožňuje šití přímým rovným stehem, zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy, slepé podšívání lemů a okrajů krytým stehem, šití zipů krytým stehem atd. Mezi další funkce, které nabízí šicí stroj Lucznik Amelia, patří přišívání knoflíků, čtyřkrokové poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití. Šicí stroj má i funkci navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění a regulovaný přítlak patky v závislosti na tloušťce materiálu. Šicí stroj Lucznik Amelia má kyvný chapač a je dodáván s bohatým příslušenstvím, kterému vévodí šicí souprava v hodnotě 299,- Kč zdarma jako dárek.