Partneři

OK business, s.r.o.

Obchodně poradenská firma, jejíž činnost se orientuje na průzkumy trhu, marketingové a obchodní poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Společnost OK business, s.r.o. provozuje internetové obchody Ráj šití.cz a OK produkt.cz, zastupuje značku Lucznik na českém a slovenském trhu.

ALFA-PROJ

Tradiční český výrobce zbraní. Prodej zbraní po internetu. Tradice, kvalita české zbraně a revolveru. Prodej zbraní online ALFA-PROJ

Ab-obchod

Internetový obchod ponúkajúci pre Vás široký sortiment tovaru pre kanceláriu a domácnosť. Kopírky, spotrebný materiál, viazačky, rezačky, laminovačky, skartovačky, počítačky bankoviek, poštové schránky, šijacie stroje, overlocky, mangle, hračky, LEGO, darčeky.

ZH BREN

Více informací o službách a zaměření našeho centrálního servisu najdete na: www.zh-bren.cz nebo na: Servisní středisko


Lucznik.cz

Internetový prodej šicích strojů a informace o šicích strojích a overlocích na: www.lucznik.cz. V případě dotazů nám neváhejte zavolat nebo nás kontaktujte na náš mail: info@lucznik.cz

Mandly.cz

Web o mandlu, mandlech, značkách, typech, mandlování. Na stránkách Mandly.cz najdete spoustu článků, rad jak mandlovat, jaké jsou typy mandlů, který typ mandlu je vhodný pro Vás nebo Vaši provozovnu.

OK blog

Blog o aktivitách naší společnosti. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, neziskové organizace, průzkumy trhu, marketing, internetové obchody, akce a slevy, a další.

Sici-stroj.cz

Blog, který je poradnou pro šicí stroje. Řada článků vysvětlí čtenáři pojmy ze světa šití, osvětlí systém práce pro šicí stroje, overlocky, coverlocky, nabídne příběhy vynálezců a společností vyrábějících šicí stroje, a také nabídne různé nápady a postřehy.


Valašsko přes objektiv

Galerie fotografii z Valašské přírody, řeky, vodopády, skalní útvary, flóra a fauna. Výměna odkazů. Rožnov pod Radhoštěm INFO.

Interesting Slovakia

Stránka turistických cieľov, zaujímavostí a noviniek zo Slovenska. Hrady, zámky, naučné chodníky, kúpaliská. Fotografie, mapy, plánky, GPS súradnice – všetko pre naplánovanie Vašej cesty po Slovensku.

Šijacie stroje

Novinky, rady, zaujímavosti o strojoch popredných svetových výrobcov Janome, Brother, Lucznik, Zetina. Šijacie stroje, overlocky, coverlocky, ale aj mangle a žehliace lisy, všetko na jednej stránke.

Německý pinč

Web o pinčích, pinčerech, o této houževnaté rase, která je dominantní a přesto ovladatelná. Na stránkách Pinč německý.cz najdete i spoustu zajímavých článků, rad atd. ze světa kynologie.