Overlocky v akci

Overlock Lucznik 720 D-4 moderní overlock pro domácí obnitkování určený i pro začátečníky.

Overlock Lucznik 720 D-4 + DÁREK

Overlocky Lucznik 720 D-4 jsou 2,3 a 4-nitné 2-jehlové overlocky určené pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním transportem, volným ramenem pro šití rukávů a nohavic, plynulou regulací délky, šířky stehu a regulovatelným přítlakem patky. S tímto overlockem lze šít běžné typy tkanin a práci na něm zvládnou i začátečníci. Overlock má snadné navlékání nití a možnost odpojení horního nože pro šití bez ořezu látky. K overlocku je možno dokoupit různé patky. Více informací na Ráj šití.cz.

Akční prodejní cena, která zahrnuje všechny poplatky, DPH a dopravu, platí při pořízení na Ráj-šití.cz specializovaném eshopu pro šicí stroje v kategorii Overlocky Lucznik!

Jako dárek k overlocku Lucznik 720 D-4 dostanete patku na slepý steh v hodnotě 490,- Kč ZDARMA! Akce platí pouze do vyprodání zásob.


Overlock Lucznik 620 D jemoderní overlock pro domácí obnitkování určený i pro začátečníky.

Overlock Lucznik 620 D + dárek

Chcete získat kvalitní domácí overlock za opravdu nejvýhodnější cenu? Připravili jsme pro zákazníky speciální akční nabídku. Overlock Lucznik 620 D za cenu 4 690,- Kč + sada jehel zdarma (běžná prodejní cena činí 5 850,- Kč)! Overlock Lucznik 620 D je 2-jehlový 3 a 4-nitný praktický domácí overlock s diferenciálním podáváním.