OK-produkt.cz

OK produkt.cz – robotické vysavače, sejfy, trezory

Přemýšlíte, jak mít doma čisté podlahy, ale zároveň stále neuklízet? Nebo chcete mít domov čistý bez alergenů a různých choroboplodných zárodků? Co se týče hygieny, rovněž můžeme hledat hygienický způsob, jak nakládat s odpady v domácnosti i v kanceláři. Někteří lidé uchovávají cennosti a velmi ceněné dokumenty nejen ve svých domácnostech, ale též v kancelářích. A někteří další tyto cennosti či důležité dokumenty jsou nuceni převážet z místa na místo. Tito všichni hledají bezpečný způsob, jak takové cenné předměty a dokumenty uložit, aby byly uchovány mimo nebezpečí krádeže či poškození. Jiní lidé si lámou hlavu s tím, jak bezpečně zjistit, kdo stojí za jejich bytovými dveřmi a je-li bezpečné tyto dveře otevřít. Existuje mnoho dalších potřeb. Jejich řešením je návštěva stránek internetového obchodu OK produkt.cz.

OK produkt.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní výrobky. Různorodý sortiment zahrnuje robotické vysavače, antibakteriální vysavače, trezory, bezdotykové koše a další zboží, které poslouží ve vaší kanceláři, domácnosti či na zahradě.

Základní páteř prodeje internetového obchodu OK produkt.cz tvoří kvalitní služby. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb se tento internetový obchod těší značné důvěře svých zákazníků a získává na internetu pozitivní nezávislé hodnocení. Každý zákazník je telefonicky informován o přijetí objednávky obsluhou internetového obchodu a lhůtě jejího vyřízení. Případné nesrovnalosti či problémy vyskytnuvší se během vyřizování objednávky se řeší operativní komunikací se zákazníkem tak, aby zákazník získal co nejvyšší komfort.

Internetový obchod OK produkt.cz

OK produkt.cz je internetový obchod s kvalitními výrobky, jako jsou robotické vysavače, které automaticky vysávají či umývají bez vaší pomoci. V nabídce jsou dále antibakteriální vysavače, sejfy,trezory nábytkové, trezory stěnové, trezory na zbraně, Autotrezory, udírny Bradley a další. Nabídku internetového obchodu OK produkt.cz doplňují produkty vycházející z moderních technologií. Na OK produkt.cz nabízíme slevy, akční ceny, prodej na splátky, dopravu až do domu.

Robotické vysavače z e-shopu OK produkt.cz

Nejprodávanějším zbožím na stránkách internetového obchodu OK produkt.cz jsou jednoznačně robotické vysavače. V nabídce jsou robotické vysavače od různých výrobců. Hlavní předností robotických vysavačů je, že vysávají naprosto samy. Robotické vysavače tedy automaticky obstarávají úklid domácích podlah. Díky tomu šetří uživateli mnoho času a energie. Jedinou povinností uživatele je vysavače zapnout a o úklid podlah se už více starat nemusí.

Jak je možné, že robotické vysavačí dokáží samy obstarat úklid podlah v domácnosti? Jsou to přece roboti! Robotické vysavače mají umělou inteligenci, s jejíž pomocí se samy rozhodují o podstatných věcech během úklidu. Základem systému pro robotické vysavače je systém orientace v prostoru. Dalšími součástmi jsou infračervené senzory, které slouží jako „oči“ a jejichž prostřednictvím robotický vysavač sbírá informace, které následně vyhodnocuje systém orientace v prostoru. Tato kombinace infračervených senzorů a systému orientace v prostoru zajišťuje, že robotický vysavač ví, kde se nachází a co je v jeho okolí, a proto dokáže své chování přizpůsobit vnějším podmínkám. Takto se robotické vysavače vyhýbají případným překážkám, nenarážejí do nábytku a dokáží se vyhnout i schodům, což představuje důležitou ochranu před pádem ze schodů a jiných vyvýšených míst.

Automatický úklid však nepředstavuje jedinou výhodu, kterou poskytují robotické vysavače. V nabídce jsou také robotické vysavače, které mají funkci časového programování. Co to znamená? Představte si robotický vysavač, který jednou naprogramujete a víc se o jeho úklid nemusíte starat. Tedy nemusíte ho ani zapínat, pouze jednou za čas je třeba zkontrolovat nádobku s nečistotami a případně ji vysypat. Robotický vysavač má naprogramovaný čas začátku úklidu. Když naprogramovaný čas nastane, robotický vysavač se automaticky zapne a zahájí svoji práci. Uživatel potom přijde domů, např. ze zaměstnání, a má již uklizeno. Že je to sen? Ne, to není sen. To je funkce časového programování. Tuto funkci nemají všechny robotické vysavače. Vyskytuje se pouze u robotických vysavačů s vyšší výbavou.

Robotické vysavače vykonávají vysoce efektivní úklid, který umožněn systémem sběrných kartáčů, výkonného sání a případně i filtrovacím systémem. Sběrné kartáče vysbírají nečistoty, které se vyskytují na dráze robotické vysavače. Tyto nečistoty následně vysaje výkonné sání do úložné nádobky. Je-li robotický vysavač vybaven filtrovacím systémem, potom tento filtrovací systém zachytí prach, pyl a další alergeny či částice. Po ukončení úklidu vyhledá robotický vysavač dokovací stanici, ve které se dobijí baterie. Dokovací stanice může plnit i některé ovládací funkce.

V nabídce robotických vysavačů naleznou zákazníci robotické vysavače iClebo, robotické vysavače CleanMate arobotické vysavače iRobot, které vyvíjí a vyrábí americká společnost, jejíž roboty využívá NASA při průzkumu vesmíru stejně jako americká armáda při bojových operacích. Robotické vysavače iRobot jsou skuteční roboti, kteří pracují na systému umělé inteligence. Součástí nabídky robotických vysavačů iRobot je i robotický vysavač iRobot Scooba, který zajistí tzv. mokrý úklid podlah neboli vytírání. Tento robotický vysavač má čtyřfázový čistící program, díky kterému Scooba v jednom chodu vysává, myje podlahu, čistí a vysává vodu. Domácí podlaha tak bude umytá, aniž by uživatele bolela záda.

Antibakteriální vysavače, které lze zakoupit v e-shopu OK produkt.cz

Dalším nabízeným zboží, které naleznete na stránkách internetového obchodu OK produkt.cz, jsouantibakteriální vysavače Raycop. Jedná se o vysavače, které mají speciální čistící funkci. Antibakteriální vysavač vyčistí vysávaný povrch od bakterií, roztočů a různých choroboplodných zárodků. Antibakteriální vysavače tak představují důležitý prvek při vytváření zdravého a čistého domova. Unikátní čistící funkce antibakteriálních vysavačů Raycop má čtyři základní části. Jedná se o vibrační destičku, UV-C dezifekční lampu, dvojstupňovou mikroalergickou filtraci a výkonné sání.

Vibrační destička svými vibracemi způsobí uvolnění hákovitě zakleslých roztočů, které potom vysavač snadno vysaje. Antibakteriální vysavač má dále UV-C dezinfekční lampu, která svým zářením zabije až 99,9 % bakterií a 93,5 % roztočů. Dvojstupňová mikroalergická filtrace zajistí pročištění vzduchu a zachycení různých drobných částeček. Výkonné sání zajišťuje odstranění nečistot, bakterií, roztočů a dalších choroboplodných zárodků či jiných nečistot. Chcete-li mít zdravější a čištější domov, používejte při úklidu antibakteriální vysavače Raycop.

Bezdotykové odpadkové koše

Bakterií, ochrany zdraví a čistého prostředí se týká i další sortiment z nabídky internetového obchodu OK produkt.cz – bezdotykové odpadkové koše Helpmation. Tyto odpadkové koše představují nový způsob, jak hygienicky nakládat s odpady a odpadky v kanceláři a v domácnosti. Jedná se o hi-tech produkty, které jsou vybavené mechanickou, optickou a elektronickou technologií. Po přiložení ruky do výšky cca 20 cm nad senzor otevře koš automaticky víko koše a po vhození odpadku se víko automaticky zase zavře. Tento systém otevírání a zavírání víka koše zabraňuje fyzickému kontaktu s košem a výrazně tak omezuje šíření bakterií. Design koše je počítačově generovaný. Díky tomu neuvíznou pytle s odpadky v koši ani tehdy, jsou-li sebevíce naplněny. Koše jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a za použití nejmodernějších technologií.Bezdotykové koše Helpmation lze vybírat z různých designů a v objemech od 8 l do 80 l.

Trezory

Další nabídka internetového obchodu OK produkt.cz se rovněž vztahuje k bezpečnosti. Tentokrát ovšem je bezpečnost pojímána z úplně odlišného hlediska. Jde o zajištění drobného movitého majetku, jako jsou zbraně, různé cennosti, dokumenty nebo prostě cokoliv, co si vyžaduje speciální péči a zvláštní režim uložení. K bezpečnému uložení těchto různých předmětů slouží trezory. OK produkt.cz nabízí trezory nábytkové, trezory stěnové a také trezory na zbraně.

Trezory nábytkové jsou přenosné trezory vyrobené z kvalitní oceli. Jedná se o bezpečnostní skříňky, schránky pro nouzové případy, kufříkové sejfy a sejfy různých modifikací. Nábytkové trezory jsou jednoplášťové nebo dvojplášťové bezpečnostní schránky, které lze postavit do prostoru a ukotvit k podlaze či zdi, nebo zazdít do zdi. Trezory jsou zpravidla certifikovány podle příslušných norem a vybaveny elektronickými či trezorovými zámky. Podrobnější informace ohledně certifikace, zámku a materiálu jsou uvedeny vždy v popisu trezoru na jeho stránce. Nábytkové trezory jsou s oblibou využívány v hotelech a v domácnostech, kde ochrání cenné předměty a citlivá data.

Stěnové trezory jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou vybaveny protipožární drážkou. Tyto trezory mají jednostranný uzavírací mechanismus s trezorovým zámkem s oboustranným klíčem a uzamykatelnými čepy.Stěnové trezory pomáhají ochránit různé cennosti, jako jsou šperky, peníze, klenoty a další předměty.

Trezory na zbraně jsou úložným prostorem určeným pro bezpečné uložení zbraní, munice, zápalek a dalších potřeb. Trezory na zbraně splňují požadavky odolnosti proti vloupání a rovněž splňují legislativní požadavky kladené na uložení zbraní. Podrobnosti týkající se daného trezoru jsou vždy uvedené v popisu trezoru na jeho stránce.

Další sortiment z oblasti trezorů tvoří autotrezory a skříňky na klíče. Autotrezory slouží pro bezpečné uložení cenností zejména ve vozidlech a v nich uložené cennosti ochraňují proti krádeži. Autotrezory jsou proti odcizení chráněny ocelovými lany, které jsou vhodným způsobem připevněny k vozidlu. Skříňky na klíčeumožňují organizované a přehledné uložení klíčů zejména v těch zařízeních, kde je třeba shromažďovat na jednom místě klíče od mnoha dveří. Nabídka skříněk na klíče zahrnuje i klíčové kazety pro nouzové případy.

Užitečné informace pro nákup v e-shopu OK produkt.cz

Sortiment je dále rozšířen o množství dalších produktů, jejichž nabídku naleznete na stránkách internetového obchodu OK produkt.cz.

Internetový obchod OK produkt.cz dodává objednané zboží svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních služeb. Zákazník si může vybrat typ dopravy i platby nebo zboží vyzvednout i osobně na provozovně v Brně. Na vybrané zboží jsou poskytovány zajímavé slevy a akce. Nákup zboží je možné provést též na splátky. Tím se stává i dražší zboží dostupné pro širokou veřejnost.

Navštivte internetový obchod OK produkt.cz (robotické vysavače, antibakteriální vysavače, trezory) a dopřejte si kvalitní zboží s komfortními službami.