OK-obchod.cz

OK-obchod.cz nabízí potřeby pro domácnost, kancelář, dílnu i zahradu

Internetový obchodní dům OK-obchod.cz nabízí širokou řadu produktů pro Váš volný čas. Do našeho sortimentu patří potřeby pro domácnost, dílnu, dům, zahradu nebo kancelář.

Zdraví

Jelikož je zapotřebí dbát na své zdraví, nabízíme široký sortiment zboží z oblasti zdravé výživy v odděleníZdraví. Nákup v tomto oddělení potěší ty, pro které dieta a hubnutí nepředstavují jen slova, nýbrž obsah aktivní činnosti. Vybírat můžete carnitiny, prostředky pro fitness zdravé hubnutí, spalovače a odbourávače tuků či digitální váhy. V tomto oddělení také pořídíte Fitness nářadí, jako jsou běžecké trenažéry, cyklistické trenažéry, rotopedy, veslařské trenažéry, posilovací stroje se závažím, masážní přístroje, a další. Pro sportovce a starší lidi je určena kategorie Kloubní výživa. Sportovní potřeby jsou nabízeny v kategoriích podle sportů, můžete tedy nakoupit potřeby pro aerobic, basketbal, běhání, fotbal, golf, hokej, plavání, a další sporty. V kategorii Sportovní výživa naleznete aminokyseliny, energizéry, gainery, sacharidy, proteiny, bílkoviny a další zdravou výživu. Nakupovat můžete i Vitamíny a minerály nebo Fitness tyčinky. Pro hezky opálenou pleť nabízíme solária.

Parfémy

Jestliže vám záleží na vaší vůni, určitě vás potěší nabídka oddělení Parfémy, ve kterém nabízí kvalitní parfémy a luxusní parfémy za příjemné ceny. Na výběr jsou pánské parfémy, dámské parfémy či parfémy unisex. Parfémy můžete vybírat z velkého množství značek, počínaje značkou Adidas, přes Balenciaga, Dior, Giorgio Armani, Hugo Boss, Kenzo, Loréal Paris, až po Victoria´s Secret nebo Yves Saint Laurent.

Dům, dílna

Domácí kutily potěší oddělení Dům, dílna, ve kterém můžete vybírat elektrické nářadí, ruční nářadí, kompresory – pneumatické nářadí, motorové stroje, obráběcí a tvářecí stroje a další. Sortiment tohoto oddělení je skutečně velmi rozsáhlý a zahrnuje položky jako brusky, frézky, hoblíky, vrtačky, šroubováky, klíče, měřidla, svěrky, kompresory, soustruhy, pásové pily, hoblovky, frézky, ohýbačky, svářecí invertory a rozsáhlé příslušenství.

Zahrada

Podobně je zaměřené i oddělení Zahrada, které nabízí ruční zahradní nářadí, grily a grilování, vše pro zahradu, potřeby pro trávníky, zahradní jezírka nebo zahradní nábytek. Dále nechybí ani zahradní technika, zimní technika či žebříky. Nabídka tak zahrnu sněhová hrabla či sněhové frézy, kultivátory, sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, nůžky, pily, kompostéry, květináče, zahradní sprchy, a mnoho dalších potřeb.

Hodinky, šperky

Pokud vám záleží na vašem vzhledu, nepochybně přivítáte oddělení Hodinky, šperky, které nabízí široký výběr z oblasti hodinářství, zlatnictví a stříbrnictví. V tomto oddělení můžete pořídit hodinky různých značek, značkové šperky, a to jak zlaté šperky, tak i titanové šperky nebo ocelové šperky, barometry, teploměry a vlhkoměry či meteorologické stanice.

Náš internetový obchod umožňuje skutečně široký výběr a nabízí kvalitní služby. Zboží můžete pořizovat v akcích a se slevami, doprava až do domu, nákup na splátky.