OK Blog

OK blog – blog pro šicí stroje, overlocky a robotické vysavače

Chcete blíže poznat šicí stroje nebo overlocky? Chcete vědět, co je overlock a co je coverlock? Nebo se zajímáte o robotické vysavače? Odpovědí je OK blog, který blíže představuje šicí stroje, overlocky, coverlocky, robotické vysavače a další témata z oblastí marketingu, internetového obchodu či průzkumů trhu.

OK blog je blogem společnosti OK business, s.r.o., která provozuje internetové obchody Ráj-šití.cz, OK obchod.cz, OK produkt.cz, poskytuje služby z oblasti marketingu a obchodu a je oficiálním dovozcem pro šicí stroje, overlocky a další výrobky značky Lucznik.

Navštivte nás a seznámíte se se značkou Lucznik a s její historií, s tím, jaké šicí stroje a overlocky jsou pod touto značkou prodávány. Dále představujeme i jiné značky pro šicí stroje, jako jsou Janome, Zetina, Brother, Singer, Bernina a další. Stránka OK blog poskytuje také informace o tom, jaké šicí stroje, overlocky či jiné speciální typy šicích strojů jsou pod těmito značkami prodávány. Podrobnější informace pro šicí stroje naleznete v rubrikách Šicí stroje 2009, Šicí stroje 2010 a Šicí stroje 2011. Zároveň seznamujeme naše návštěvníky s overlocky, o kterých uveřejňujeme více informací v rubrikách Overlocky 2009, Overlocky 2010 aOverlocky 2011. Stejně tak je tomu v případě robotických vysavačů, kterým je určena rubrika Robotické vysavače.

Pokud si vybíráte overlock, coverlock, robotický vysavač nebo šicí stroj on-line, OK blog vám poskytne užitečné informace.