Mandly – mandl

Co je to mandl? Mandl je speciální žehlící stroj. Při mandlování se žehlená látka jednoduše vloží na topné rameno, které volně přečnívá. Pohyblivý válec tlačí shora proti topnému rameni a tak se prádlo rovnoměrně vyžehlí. Mandly poskytují rychlé, snadné a pohodlné žehlení, jak běžného domácího prádla, tak i velkých kusů látek, například ložního povlečení, ubrusů i záclon. Díky volnému rameni umožňují žehlení obtížnějších tvarů: kalhot, triček a s trochou cviku i košil.

Mandl Ironnette 85

Mandl Ironnette 85

Mandl Ironnette typ 85 je vynikajícím pomocníkem v domácnosti, ale i v nízkokapacitních provozech. Tyto mandly výrazně urychlují a usnadňují práci. Žehlení se stane koníčkem a získáte více času na další aktivity. Mandly Ironnette jsou ideální pro žehlení rovných kusů materiálu jako jsou ložní prádlo, závěsy, ubrusy, ručníky, utěrky, ale je možno mandlovat i trička, košile, kalhoty apod., a to i z různých materiálů díky regulovatelnosti nastavení teploty.


Mandl Ironnette 67

Mandl Ironnette 85

Mandly Ironnette 67 se od výše uvedeného nejprodávanějšího mandlu Ironnette 85 liší pouze délkou válce, která je u tohoto modelu 67 cm.